سئو تخصصی وردپرس و بهینه سازی سایت

سئو تخصصی وردپرس و بهینه سازی سایت ، تیمی فعال در حوزه های برنامه نویسی ، طراحی تجربه کاربری ، طراحی واسط کاربری ، بازاریابی محتوا سایت ، تولید محتوا سایت ، بهینه سازی شبکه های اجتماعی ، سئو داخلی سایت وردپرس ، لینک سازی را کنار هم گرد آورده است.سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدید کنندگان بیشتر از این طریق، انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت تأثیر گذارند، از کلمات بکار رفته در متن و طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شخصی ، خدمات طراح سایت وردپرس ، خدمات پشتیبانی سایت وردپرس ، پشتیبانی سایت وردپرس ، افزایش امنیت وردپرس ، افزایش سرعت وردپرس ، پشتیبانی وردپرس ، پشتیبان سایت وردپرس ، پشتیبان وردپرس ، طراحی سایت وردپرسی ، طراحی سایت با وردپرس تخصص طراح وردپرس می باشد.

سئو تخصصی

تأییدیه و گواهینامه ها

در راستای خدمات پشتیبانی، سئو و طراحی سایت، گروه طراح سایت وردپرس اقدام به پیاده سازی استانداردهای بین المللی و اخذ گواهینامه های معتبر نموده است.

enamad samand nezamsenfiwptarah melat

اهمیت سئو در چیست؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل پیدا میکنند، از این رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها به دنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی، مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو سایت را دوچندان خواهد کرد. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.

خطاهای سئو 62%
رتبه کلمات کلیدی در گوگل 86%
سرعت بارگذاری سایت 52%
آنالیز سایت در نتایج گوگل 40%
بک لینک ها 53%

برخی از خدمات سرچ کنسول گوگل

خدمات کامپیوتری در محل
آنالیز سایت در نتایج گوگل
ببینید در چه کلمات کلیدی؟ با چه وسیله ای؟ سایت شما و در چه رتبه هایی از نتایج نمایش داده شده و چند بار از این نمایش ها کلیک شده اند. می توانید جستجو نمایید یا براساس موضوع مورد نظر خود اطلاعات را مرتب نمایید.
خدمات کامپیوتری در محل
خطای کاوش گوگل
گوگل به صورت مستمر براساس اطلاعات نقشه سایت، لینک های داخلی و خارجی سایت شما را کاوش می کند. در این بخش می توانید با خطاهایی که گوگل با آن ها مواجه شده است را به صورت دسته بندی شده مشاهده نمایید.
خدمات کامپیوتری در محل
نقشه سایت
اطلاعات نقشه های سایت ثبت شده به رتبه سایت شما کمک می کند و در سرچ کنسول می توانید مشاهده نمایید. این اطلاعات شامل نوع فایل، تعداد آدرس های ایندکس شده، تایید شده و ... می شود
از آنجا که کار من تدریس زبان انگلیسی به صورت حضوری در محل مشتری است و هدفم آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین بود این مهم با کمک طراح وردپرس انجام شد.که این مهارت برای علاقمندان آن در کل کشورم می باشد

پشتیبانی سایت و افزایش امنیت سایت وردپرس

مواردی که طراح وردپرس در پشتیبانی سایت وردپرس در اختیار کاربران خود قرار میدهد تمامی قیمت های وردپرس را در بر میگیرد اعم از امنیت سایت که بسیار مهم است و سرعت سایت که برای گوگل این مورد هم بسیار طراحی وب سایت مهم است که می تواند در نتایج شما را از رقیب های خود بالاتر بیایین و این گونه از پشتیبانی پکیح بندی شده و شما میتوانید از تویه پکیج ها انتخاب کنید و سایت خود را در نتایج گوگل بالا نگه دارین و از این خدمات بهره ببرین

پشتیبانی سایت وردپرس