درباره ما

درباره ما

طراح سایت وردپرس با هدف ارائه خدمات طراحی قالب وردپرس و فروش قالب وردپرس استاندارد و حرفه ای ، بهینه سازی سایت وردپرس، پشتیبانی شبکه های اجتماعی، سئو سایت وردپرس، آنالیز سایت، خدمات کامپیوتری، پشتیبانی و امنیت شبکه پا به عرصه اینترنت گذاشت تا با ارائه پوسته های با کیفیت و فارسی بتواند نیاز وبمستران را برطرف کند. این افتخار ماست که جامع ترین و کامل ترین سایت برای خرید یک قالب استاندارد در کشور می باشیم . پایبندی طراح سایت وردپرس به اصول بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و کمترین زمان تحویل می باشد.
 1. thumb
  Jan, 1970
  اصول طراح سایت وردپرس

  ما معتقد هستیم؛ تخصص و دانش فنی برای طراحی سایت حرفه‌ای و قدرتمند، شرط کافی نبوده بلکه لازم است. برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌بایست در سایر حوزه‌ها همچون طراحی رابط کاربری، روانشناسی و جامعه‌شناسی مخاطبین هدف (سلیقه، فرهنگ و …) تجربه و تسلط کافی داشت.
  در طراح سایت وردپرس؛ بودجه‌ی مشتری در کیفیت پیاده‌سازی تأثیرگذار نیست. بلکه ما متناسب با بودجه و توان مالی مشتری، بهترین راهکارهای ممکن برای ورود به عرصه‌ی وب و آنلاین مارکتینگ را پیشنهاد می‌کنیم.
  در عین حفظ کیفیت، سرعت اجرای پروژه‌ها و زمان‌بندی دقیق؛ از دیگر اصول مهمی است که تا به امروز توانسته است رضایت مشتریان طراح سایت وردپرس را جلب نماید.

  ما همواره تلاش می‌کنیم تا با شما؛ در مسیر ورود به فضای مجازی همگام شده و تجربیات خود را صادقانه با شما به اشتراک بگذاریم.

ما حرفه ای کار میکنیم

طراح سایت وردپرس بیش از ۲۰۰ نمونه کار طراحی سایت دارد شما می توانید ابتدا نمونه کارهای طراحی قالب وردپرس ما را مشاهده نمایید و از کیفیت پروژه های طراحی ما اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.
img

درباره ما

چنانچه نمونه کارهای طراح سایت وردپرس را مشاهده کردید و از کیفیت طرح های ایجاد شده اطمینان حاصل شد می توانید ثبت سفارش خود را نهایی کنید، طراح سایت وردپرس به کلیه مشتریان که ثبت سفارش انجام دهند مشاوره رایگان ارایه می کند.
icon
09129638299
برای مشاوره و راهنمایی تلفنی با ما در ارتباط باشید
icon
info@wptarah.com
درخواست خود را از طریق ایمیل می‌توانید ارسال کنید
icon
پشتیبانی آنلاین
برای مشاوره و راهنمایی با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید

درباره ما

طراح سایت وردپرس به کلیه مشتریان که ثبت سفارش انجام دهند مشاوره رایگان ارایه می کند
animationanimation