درباره ما

طراح وردپرس با هدف ارائه خدمات طراحی قالب وردپرس و فروش قالب وردپرس استاندارد و حرفه ای ، بهینه سازی سایت وردپرس، پشتیبانی شبکه های اجتماعی، سئو سایت وردپرس، آنالیز سایت، خدمات کامپیوتری، پشتیبانی و امنیت شبکه پا به عرصه اینترنت گذاشت تا با ارائه پوسته های با کیفیت و فارسی بتواند نیاز وبمستران را برطرف کند. این افتخار ماست که جامع ترین و کامل ترین سایت برای خرید یک قالب استاندارد در کشور می باشیم . پایبندی طراح سایت وردپرس به اصول بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و کمترین زمان تحویل می باشد.

تأییدیه و گواهینامه ها

در راستای خدمات پشتیبانی، سئو و طراحی سایت، گروه طراح سایت وردپرس اقدام به پیاده سازی استانداردهای بین المللی و اخذ گواهینامه های معتبر نموده است.

enamad samand nezamsenfiwptarah melat
 1. thumb
  Dec, 2011
  اصول طراح وردپرس

  ما معتقد هستیم ، تخصص و دانش فنی برای طراحی سایت حرفه‌ای و قدرتمند، شرط کافی نبوده بلکه لازم است. برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌بایست در سایر حوزه‌ها همچون طراحی رابط کاربری، روانشناسی و جامعه‌شناسی مخاطبین هدف (سلیقه، فرهنگ و …) تجربه و تسلط کافی داشت.
  در طراح وردپرس ، بودجه‌ی مشتری در کیفیت پیاده‌سازی تأثیرگذار نیست. بلکه ما متناسب با بودجه و توان مالی مشتری، بهترین راهکارهای ممکن برای ورود به عرصه‌ی وب و آنلاین مارکتینگ را پیشنهاد می‌کنیم.
  در عین حفظ کیفیت، سرعت اجرای پروژه‌ها و زمان‌بندی دقیق؛ از دیگر اصول مهمی است که تا به امروز توانسته است رضایت مشتریان طراح وردپرس را جلب نماید.

  ما همواره تلاش می‌کنیم تا با شما ، در مسیر ورود به فضای مجازی همگام شده و تجربیات خود را صادقانه با شما به اشتراک بگذاریم.